2. ročník: 10. 2. 2017
Pokyny pro druhý ročník
20.1.2017
0

Vážení soutěžící, vážení pedagogové,

termín soutěže se nám již nezadržitelně blíží, a tak Vám posíláme rekapitulaci všeho, co byste měli o soutěži vědět.

Příjezd:

Veškeré pokyny k příjezdu naleznete v souboru „cesta-tam.docx„. Prosíme soutěžící, aby se dostavili k prezenci v časovém intervalu 8:45-10:00. V případě zpoždění Vašeho spoje nás prosím informujte na telefonu 608 825 687, že dorazíte na místo soutěže později, my na Vás pak můžeme počkat. Pro tento případ jsou v přiloženém souboru uvedeny odjezdy autobusů MHD pozdějšího času. Věnujte, prosím, též pozornost mapě s pokyny k příjezdu. Prostor před pardubickým nádražím probíhá generální přestavbou a není úplně jednoduché se k nám dostat. V případě nouze volejte. Mapu s pokyny k příjezdu naleznete zde: http://goo.gl/GtZmyL

Administrativa:

Je nutné, aby účastníci, kteří nedovrší v den soutěže 18 let a zároveň s nimi nejede pedagogický doprovod, donesli na prezenci vyplněné „Prohlášení zákonných zástupců“. Prázdný formulář je zde: nezletili-prohlaseni.doc.

Co s sebou:

Během soutěže budete potřebovat propisku, papír a kalkulačku. Součástí některých úloh bude i práce s grafem, vezměte si proto s sebou i rýsovací potřeby (obyč. tužka, trojúhelník s ryskou).
Upozorňujeme, že používání kalkulaček v mobilech, tabletech a jiných multifunkčních elektronických zařízeních je zakázáno. Protože chceme testovat, jak vám to myslí, nikoliv kolik věcí jste si schopní zapamatovat, dovolujeme během soutěže nahlížet do jakékoliv papírové literatury. Doporučujeme vám, abyste si vzali matematicko-fyzikálně-chemické tabulky, své učebnice a sešity, případně některá z vysokoškolských skript, ale klidně i vytisknutou wikipedii nebo nejnovější Čtyřlístek. Upozorňujeme ještě jednou, že během soutěže je zakázáno používat jakoukoliv elektroniku kromě kalkulaček. Do této kategorie se řadí i e-čtečky, vaše učebnice a knihy tedy musí být papírové.

Jídlo:

Pro každého z vás je zajištěn oběd v 10 metrů vzdálené menze. Protože se minulý ročník ve větším množství objevovaly námitky vůči kuřeti v kožichu, podařilo se nám vyjednat, abyste si mohli zvolit jídlo sami. Máte na výběr z následujících možností (polévka je pro všechny stejná):

polévka: Jáhlová zeleninová
Jídlo 1: Těstoviny zapečené s uzeným masem, okurka
Jídlo 2: Kuřecí směs BERY, opečené brambory
Jídlo 3: Vepřová pečeně alá španěl, rýže
Jídlo 4: Brambory zapečené s brokolicí

Vyplňte, prosím, formulář s jídly do pátku 27. 1. Volbu jídla nelze z kapacitních důvodů provádět na místě, proto kdo do té doby formulář nevyplní, tomu bude nějaké jídlo přiřazeno organizátory. Odkaz na formulář je zde: https://goo.gl/forms/RnUW0g4Wb0iyPZAh2

Prosím všechny týmy, které se z jakéhokoliv důvodu rozhodly soutěže nezúčastnit, ať nám to dají vědět co nejdříve, abychom mohli pozvat náhradníky. Soutěž bude končit přibližně v 15:00. Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte se s nimi obrátit na tento e-mail či telefonicky na číslo 608 825 687.

Těšíme se na vás za tři týdny!