3. ročník: 9. 2. 2018
Organizační pokyny
4.2.2018
0

Vážení soutěžící, vážení pedagogové,
termín soutěže se nám již nezadržitelně blíží, a tak je zde rekapitulaci všeho, co byste měli o soutěži vědět.

Příjezd:
Prosíme soutěžící, aby se dostavili k prezenci v časovém intervalu 8:45-10:00. V případě zpoždění Vašeho spoje nás prosím informujte na telefonu 608 825 687, že dorazíte na místo soutěže později, my na Vás pak můžeme počkat.
Většina z Vás pravděpodobně přijede vlakem, spoje MHD linek 3, 10, 16, 17 a 33, které jedou k univerzitě, odjíždí ze stanovišť 1 (linky 3, 33) a 2 (linky 10, 16, 17). Vystoupíte na zastávkách „Polabiny, Hradecká“ nebo „Univerzita“, odkud bude cesta značena šipkami. Vystačí Vám jízdenka o nominální hodnotě 16 Kč (zóna I), pokud však budete chtít před či po spoutěži navštívit město, doporučuji koupit celodenní jízdenku za 45 Kč. Upozorňujeme, že jízdenky za 16 Kč NEJSOU PŘESTUPNÍ!
Věnujte, prosím, též pozornost mapě s pokyny k příjezdu, kterou naleznete zde: http://goo.gl/GtZmyL
Plánek kampusu nalzenete zde: https://fcht.upce.cz/fcht/kde.html

Administrativa:
Je nutné, aby účastníci, kteří nedovrší v den soutěže 18 let a zároveň s nimi nejede pedagogický doprovod, donesli na prezenci vyplněné „Prohlášení zákonných zástupců“. Prázdný formulář je zde: nezletili-prohlaseni (DOC)

Co s sebou:
Během soutěže budete potřebovat propisku, papír a kalkulačku. Součástí některých úloh bude i práce s grafem, vezměte si proto s sebou i rýsovací potřeby (obyč. tužka, trojúhelník s ryskou). Upozorňujeme, že používání kalkulaček v mobilech, tabletech a jiných multifunkčních elektronických zařízeních je zakázáno.
Protože chceme testovat, jak vám to myslí, nikoliv kolik věcí jste si schopní zapamatovat, dovolujeme během soutěže nahlížet do jakékoliv papírové literatury. Doporučujeme vám, abyste si vzali matematicko-fyzikálně-chemické tabulky, své učebnice a sešity, případně některá z vysokoškolských skript, ale klidně i vytisknutou wikipedii nebo nejnovější Čtyřlístek.
Upozorňujeme ještě jednou, že během soutěže je zakázáno používat jakoukoliv elektroniku kromě kalkulaček. Do této kategorie se řadí i e-čtečky, vaše učebnice a knihy tedy musí být papírové.

Jídlo:
Pro každého z vás je zajištěn oběd v 10 metrů vzdálené menze.

Prosím všechny týmy, které se z jakéhokoliv důvodu rozhodly soutěže nezúčastnit, ať nám to dají vědět co nejdříve, abychom mohli pozvat náhradníky.
Soutěž bude končit po vyhlášení výsledků přibližně v 15:00, pokud budete z jakéhokoliv důvodu chtít odjet dříve, můžeme Vám vydat účastnické listy již před vyhlášením.

Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte se s nimi obrátit na tento e-mail či telefonicky na číslo +420 608 825 687.

Těšíme se na vás v pátek!
za orgy
Honza Hrubeš